Forkliftonline partneru programma
Kļūstiet par mūsu partneri un saņemiet atlīdzību par katru piesaistīto klientu
Kļūt par partneri
Kā tas darbojas?
Reģistrēšanās programmā
Reģistrējieties partneru programmā un saņemiet unikālu partnera saiti vai identifikatoru.
Piesaistiet klientus
Visi lietotāji, kas izmantojuši Jūsu saiti vai Jūsu unikālo partnera identifikatoru, uz visiem laikiem kļūst par Jūsu piesaistītajiem.
Jūsu partnera saites reklamēšana
Publicējiet savu partnera saiti vai identifikatoru savas tīmekļa vietnes apmeklētājiem, partneriem un klientiem. Jūs varat izmantot parocīgus klientu piesaistes rīkus: reklāmkarogu tīmekļa vietnē, e-pasta informatīvo izdevumu, saites sociālajos tīklos.
Saņemiet atlīdzību
Jūs gūstat peļņu no visiem piesaistīto klientu apmaksātajiem rēķiniem, bet klients saņem papildu atlaidi visiem pakalpojumiem.
Jautājumi-atbildes
Kas ir Forkliftonline partneru programma?
Forkliftonline partneru programma ir mūsdienīgs veids, kā organizēt pasīvos ienākumus. Reģistrējieties partneru programmā, piesaistiet Forkliftonline lietotājus un gūstiet peļņu no katra piesaistītā klienta veiktajiem maksājumiem.
Kas ir partnera (ieteikšanas) saite?
Partnera (ieteikšanas) saite ir īpaša saite, kas satur unikālu partnera identifikatoru. Partneru saites izmanto, lai piesaistītu jaunus lietotājus un saņemtu atlīdzību par to piesaistīšanu. Šādas saites ļauj mums zināt, ka jauno klientu esat piesaistījis jūs. Klientam ir vienkārši jānospiež uz partnera saites un jāreģistrējas, un mēs to atzīmēsim kā jūsu piesaistītu. Partnera saiti varat atrast partnera personīgajā kontā pēc reģistrēšanās.
Kas ir unikālais partnera kods?
Partnera identifikators ir īpašs kods, kas unikāli identificē partneri. Partneru identifikatori ļauj mums noteikt, ka klientu esat piesaistījis tieši jūs. Identifikators ir ērts, jo to potenciālajam klientam var nosūtīt rakstiski vai nodot mutiski. Klients arī var ievadīt identifikatoru atbilstošajā laukā reģistrējoties vai pateikt to menedžerim pa tālruni. Savu partnera identifikatoru varat atrast sava partnera konta izvēlnē pēc reģistrēšanās.
Vai tas ir izdevīgi klientam (piesaistītajam)?
Katrs klients, kurš reģistrējas ar jūsu partnera saiti vai jūsu partnera identifikatoru, saņems papildu 10% atlaidi visiem uzņēmuma pakalpojumiem.
Kur varu publicēt ieteikšanas saiti?
Jūs varat publicēt ieteikšanas saiti tīmekļa vietnēs, blogos, sociālajos tīklos un citās platformās, ja to neaizliedz partneru programmas noteikumi.
Kādu komisiju es saņemšu par katru piesaistīto klientu?
Partneri saņem 10% komisiju no piesaistīto klientu maksājumiem. Ja esat ieinteresēti ciešākā sadarbībā, jūs varat arī apspriest individuālus nosacījumus ar mūsu menedžeri.
Kā izņemt līdzekļus?
Komisijas no klientu maksājumiem tiks uzreiz pieskaitītas Jūsu Forkliftonline bilancei. Jūs varat izņemt līdzekļus, izmantojot PayPal vai bankas pārskaitījumu (šādā gadījumā ir nepieciešams rēķins). Komisijas izmaksa notiek pēc pieprasījuma. Minimālā izmaksas summa ir 20 eiro, izmantojot PayPal, vai 50 eiro uz bankas kontu.
Kā klients tiek piesaistīts partnerim?
Klients tiek piesaistīts partnerim:
- kad tas noklikšķina uz Jūsu ieteikšanas saites;
- ja klients ievada Jūsu partnera identifikatoru, reģistrējot savu uzņēmumu Forkliftonline platformā;
- ja klients nosauc Jūsu partnera identifikatoru Forkliftonline menedžerim, aktivizējot pakalpojumu (mutiski vai rakstiski);
Lietotājus, kas jau ir Forkliftonline klienti, nevar piesaistīt partnerim.
Kad klients aktivizē pakalpojumu, izmantojot Jūsu partnera identifikatoru vai ieteikšanas saiti, tas saņem papildu 10% atlaidi visiem uzņēmuma pakalpojumiem.
Kur var aplūkot statistiku par piesaistītajiem klientiem?
Jūsu partnera kontā ir "Statistikas" cilne, kurā varat pārskatīt visus unikālos klikšķus uz savas saites, piesaistīto klientu skaitu un katra klienta maksājumus.
Vai ir nepieciešama sava tīmekļa vietne, lai kļūtu par partneri?
Partneru programmā var piedalīties ikviens – sava tīmekļa vietne nav nepieciešama.
Palika jautājumi? Uzrakstiet mums
Vai esat gatavi pelnīt kopā ar mums?
Kļūt par partneri